Školní potřeby. Hobby & umělecká činnost.
Psací & kancelářské potřeby.
Malování pro děti.

Pero TRIPLE - pravák

9334K10
  • Trojhranná "TRIPLE" pera pro děti školního a předškolního věku jsou základní pomůckou pro získání správného návyku držení a náklonu pera, což výrazně napomáhá při řešení problémů s dysgrafií. Tělo pera je z plastu, objímka kovová, hrot pera iridiový. Pera jsou dodávána s jednou prázdnou a jednou plnou bombičkou se základním, t.j. modrým inkoustem.
  • Je nezbytné mít v zásobníku vždy dvě bombičky (plné, či jedna prázdná), neboť druhá bombička fixuje bombičku používanou, aby nedošlo případně k jejímu uvolnění či vytékání inkoust z bombičky. Zprovoznění pera či výměna bombičky se provádí tak, že v těle blíže hrotu pera bude inkoustová bombička, kterou chceme použít. Poté sešroubujeme tělo s hrotovou částí tak, aby náplň byla perforována přítlačnou silou šroubování. Tím se docílí přesného a funkčního spojení bombičky s hrotem. Nikdy neperforujte bombičku ručním natlačením, mohlo by docházet k úniku inkoustu!!!
  • Důležité upozornění : V žádném případě neinstalujte plnou bombičku rukou !!!! Mohli by jste poškodit ( ohnout) jemnou trubičku, vedoucí inkoust !!! Do těla pera dejte prázdnou bombičku, na ní spusťte správným směrem plnou a zašroubujte !!!
  • Velký i malý klips je pevně spojen s tělem pera a slouží pouze k tomu, aby se pero a kryt nekoulely po nakloněném povrchu např. školní lavice. Nikde totiž není z bezpečnostních důvodů dovoleno, aby děti nosily pera v kapsičkách s použitím klipsu. Děti mají mít psací potřeby v penále.
  • Na klipsu je přiložen proužek papíru pro vepsání jména, monogramu nebo jiné značky pro identifikaci majitele.

Pero TRIPLE - pravák

ID:9334K10
7.69 EUR
skladem 5ks